Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
 
Rozwój 0
Rozwój

      Ostatnio było o motywacji do działania, a dzisiaj temat z tym związany, czyli rozwój. Szeroko pojęty. Niektórzy mówią „ jak się nie rozwijasz to się zwijasz” i ja się z tym zgadzam. Nie chodzi mi absolutnie o jakiś wyścig i porównywanie się z innymi i chęć bycia od nich lepszym. Absolutnie. Chodzi o dążenie do bycia lepszym każdego dnia od siebie, o ulepszanie swojego życia w każdym aspekcie. Codziennie można zrobić coś, co poprawi nasze funkcjonowanie. I mówię tu o różnych obszarach. Tak jak już pisałam wcześniej, już od dawna interesuję się szeroko rozumianą psychologią człowieka. Czytając różne książki, dowiedziałam się ogromu przydatnych rzeczy jak postępować, jak się realizować , jak poprawić swoje życie. I od tamtego czasu wprowadzam różne praktyki z tym związane. Widzę ogromny progres u siebie i niezmiernie mnie to cieszy. Kiedyś, moje myśli same sobie krążyły w głowie, a że były różne, i pozytywne i negatywne, to takie też miały odzwierciedlenie w tym co robiłam.

czytaj całość »
Motywacja i wychodzenie z "dołów" :) 0
Motywacja i wychodzenie z "dołów" :)

      Poznaliście już krótką historię jak powstało Lil’Yo. Dzisiaj chciałam Wam napisać co nieco o motywacji. Wiecie już, że projektuję i szyję ubrania, że tańczę, a to jest kolejna pozycja z listy moich zainteresowań, czyli psychologia. Oczywiście nie mam żadnych dyplomów i szkół w tym temacie, interesuje mnie to bardziej pod kątem zachowań ludzkich i samorozwoju. Tematem tym zainteresowałam się, jak to pewnie w większości przypadków bywa, wtedy, kiedy zauważyłam, że coś jest ze mną nie tak :D:D pod kątem zachowań społecznych. Gdy już było bardzo źle, a w mojej głowie rodziły się same pesymistyczne myśli, nagle wpadło mi do głowy, aby znaleźć informacje co mówi na temat psychiki Freud, to było pierwsze nazwisko, które mi przyszło do głowy przypominając sobie czego uczyliśmy się na zajęciach z Psychologii na studiach. I słowa, które wtedy powtarzałam w głowie to „id, ego i superego” :) 

czytaj całość »
Krótka historia mojej marki 0
Krótka historia mojej marki

     

 

 

 

 

 

      Witam Was serdecznie na stronie sklepu internetowego mojej marki odzieżowej Lil'Yo. Postaram się w zwięzły sposób przedstawić Wam jak to się wszystko zaczęło. Zacznę od przedstawienia się :) Mam na imię Monika i mieszkam w Chorzowie. Cała moja historia zaczyna się od momentu, w którym w końcu dotarło do mnie, że życie jest za krótkie, żeby marnować je na robienie czegoś, czego się nie lubi. Czegoś co się robi tylko dlatego, że jest się w tym dobrym, przez wykształcenie i posiadane umiejętności.

      Byłam księgową, później pracowałam w controllingu ( dział finansowy). Zdobyłam bardzo dobre wykształcenie i radziłam sobie świetnie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl